Karmy dla psiaka którą warto zakupić – obejrzyj

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat pasjonuje się produkcją karm dla piesków. Zgodnie z wymaganiami odbiorców w ich propozycji można wypatrzyć karmy dla dużych psów, oraz także i takie przystosowane dla szczeniąt. Jest to szczególnie ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki pokarmowe szczeniąt i czworonogów dużych znacząco się różni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które elementy odżywcze zapewnia? W tymże artykule postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia oraz opisać ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree opracowała dwa modele karm: karmy suche i karmy mokre. Jeśli chodzi o owe główne w propozycji firmy znajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych ras piesków oraz 3 gatunki karm poświęcone dla piesków ras małych wielkich i średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została sporządzona poprzez zbiór kompetentnych specjalistów z wiedzą o tym, by zapewnić szczeniętom najzdrowszy rozkwit. W składzie karmy odszukamy przede wszystkim mięcho z kurczaka plus ryż, które są perfekcyjne dla delikatnych żołądków małych czworonogów. Także karma Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest pomocna szczeniętom w czasie obfitego przyrostu. Prócz atutów odżywczych należałoby również wspomnieć o pozytywach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezwykle prosty. Posiada zboża, niesamowitą porcję mięsa (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
Polecamy karmy dla psów z https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka oferuje także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli również karma Pedigree w puszce bądź w saszetce) posiada świeże mięsne kawałki skąpane w galaretce, która usprawnia przyjmowanie składników odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie jeno apetyczna, ale także wartościowa i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera składniki odpowiedzialne za twarde i także zdrowe kości (inaczej wapń oraz fosfor), zwiększające odporność (witamina E plus minerały) tudzież wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki zastosowaniu dobrych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i utopieniu całości w galaretce.
Dodając oferta marki Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest dosyć różnorodna, umiemy w niej wyszukać również karmy mokre jak i suche (każdy typ jest w kilku smakach). Nadto są to karmy przygotowane przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat i dodatkowo wciąż udoskonala swoje produkty korzystając z na doświadczeniu własnym oraz profesjonalistów z którymi kooperuje. Dzięki temu są więc to karmy idealnie dopasowane do potrzeb znacznie rozwijających się szczeniąt także ze względu na walory kaloryczne, jak i także smakowe.