Poznaj najistotniejsze wyposażenie dla Twojego psiaka, jakie pragniesz posiadać!

Sportowe szelki dla pieska

Z psiakiem potrafimy uprawiać przeróżne sporty: dogtrekking, bieganie, jazdę na rowerze bądź hulajnodze. Nie potrzebuje to zatem być od razu fachowy wysiłek, biegać albo jeździć na rowerze możemy z pieskiem rekreacyjnie. Do tego pomocne będą specjalistyczne, sportowe szelki dla psa. Takie szelki dla pieska zawierają w ofercie między innymi norweska firma Non-stop Dog Waer, amerykańska RUFFWEAR, i polski producent Sali. Fachowe, sportowe szelki dla czworonoga wykonane są tak, żeby dać pieskowi komfort podczas wysiłku.
Do mniej wyczerpujących sportów można stosować szelek dla pieska zaprzęgowych, lecz właściwie jest używać dodatkowe szelki dedykowane do biegania z czworonogiem lub przejażdżki na rowerze.
kup teraz legowisko dla psa https://www.krakvet.pl/wygodne-legowiska-dla-psa-c-134.html

Marka Non-stop Dog Waer produkuje oprócz specjalnych szelek zaprzęgowych, szelki dla psa Line, do uprawiania różnych sportów biegowych. Są więc to szelki super dopasowane do figury czworonoga, umożliwiają ochronę szyi i dodatkowo pleców. Nie porywają się w czasie ruchu i dodatkowo nie powodują zadrapań. Szelki dla psiaka Line mogą być stosowane zarówno na co dzień, szczególnie do długich spacerów. Są to zatem szelki nadające się idealnie do dogtrekkingu.
Następne sportowe szelki dla psa to sportowo – turystyczne szelki Speed marki Sali. Jest to zestawienie tradycyjnych szelek typu guard i dodatkowo uprzęży zaprzęgowej. Takie szelki dla pieska także znakomicie sprawdzają się w dogtrekkingu, natomiast wolno praktykować w nich amatorsko różne sporty. Szelki Speed można ogromnie dobrze przystosować do rozmiarów czworonoga, posiadają dwa elementy regulacji. Szelki rozdzielają równomiernie siłę, z jaką pies szarpie, zezwalając mu na komfortową i także efektywną pracę tudzież lekkość ruchów. Szelki dla psa Speed są komfortowe i także przyjemne, posiadają dwa miejsca przeznaczone do zapinania smyczy. Jedno, niedaleko obroży, jest do przypinania czworonoga na spacer, kolejne do przyczepiania w momencie biegu, jazdy na rowerze albo dalekiej wędrówki.

Firma Sali tworzy również doskonałe szelki dla psa „norweskie”, które także sprawdzają się przy uprawianiu amatorskich sportów z pieskiem. Poświęcone są dla czworonogów, które za mocno nie ciągną i także prawidłowo odpowiadają na komendy w ciągu biegu.
Szelki dla pieska sportowe więc to też Front Range marki RUFFWEAR. Są to też wszechstronne szelki, wolno montować je pieskowi na regularne spacery, a też stosować przy wykonywaniu rekreacyjnie treningów z pieskiem. Szelki dla psa Front Range są nieskomplikowane w regulacji i dodatkowo praktyczne, ich cechą jest zarówno szybkie i dodatkowo lekkie zakładanie i także ściąganie. Posiadają, tak jak szelki Speed, dwa elementy do zapinania smyczy. Szelki posiadają odblaski, co podwyższa bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku, oraz kieszonkę na identyfikator.
Jeżeli chcemy uprawiać sport z czworonożnym przyjacielem, potrzebujemy wybrać dla niego poprawne, odpowiednie i także dostosowane do jego rozmiaru sportowe szelki dla pieska.